Dziś poznaliśmy plan prób i różnorakich konferencji prasowych na nadchodzącą Eurowizję, która odbędzie się w Izraelu, w Tel Awiwie.
Jedną z tych konferencji jest ta na temat Junior Eurowizji 2019.  Odbędzie się ona 13 Maja o godzinie 18:40 czasu polskiego, zaraz po spotkaniu EBU/KAN. Potrwa 1 godzinę i 10 minut. Obecni będą przedstawiciele TVP, EBU i Roksana “Roxie” Węgiel, zwyciężczyni Junior Eurowizji 2018! Zapewne podczas konferencji poznamy więcej detali na temat organizacji konkursu, a jednymi z nich prawdopodobnie będą logo i slogan!

6 lutego w Warszawie odbyło się również spotkanie TVP z grupą referencyjną, na której padła decyzja na temat sloganu konkursu. Niestety, do teraz TVP i EBU nie podało żadnej informacji na temat sloganu.

Arena Gliwice

 

Jak na ten czas nie znamy wielu informacji na temat samej organizacji. Wiadomo tylko, że pocztówki będą kręcone w całym województwie śląskim. 6 marca na specjalnej konferencji TVP dowiedzieliśmy się, że Eurowizja dla dzieci odbędzie się 24 listopada w niedzielę, na Arenie Gliwice.

2017 to ostatni rok, kiedy logo i slogan poznaliśmy dopiero podczas konferencji.

logo Junior Eurowizji 2017

 

Źródło: Dziennik-Eurowizyjny.pl, TVP, fot.: Rzeczpospolita, EBU

Dodaj komentarz