Arek Sochański

Mam na imię Arek, mam 17 lat. Eurowizją Junior interesuję się od 2016, gdy Polska powróciła do konkursu. Cieszę się, że jest właśnie taki konkurs, gdzie młode osoby mogą pokazać swój talent, swoje piosenki dużo szerszemu gronu, przy tym poznając rówieśników z innych krajów i nawiązując przyjaźnie na lata. Moimi ulubionymi krajami na Junior Eurowizji są Ukraina, Rosja i oczywiście Polska.

Aga Bagińska

Nazywam się Agnieszka, a Eurowizją Junior interesuję się od 2016 roku, jednak wcześniejsze lata dokładnie nadrobiłam. Uwielbiam patrzeć jak młode osoby rozwijają się i pokazują światu swoją muzykę, więc “młodsza” wersja konkursu zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Od tych 3 lat zawsze trzymam kciuki za Polskę i uważam, że prezentujemy wysoki poziom muzyczny, ale oprócz naszej ojczyzny bardzo cenię Ukrainę, Gruzję oraz Maltę.

Michał Maciorowski

Mam na imię Michał i jestem sympatykiem Eurowizji Junior, którą bacznie śledzę od 2015 roku. Ta wersja konkursu jest dla mnie równie ważna, gdyż bardzo podoba mi się idea jedności, szczególnie pośród najmłodszych artystów. Bardzo ucieszył mnie powrót Polski i dalszy udział naszych rodaków w tym przedsięwzięciu. Moim lubionym utworem jest “Speak Up”, dlatego przede wszystkim poza Polską najbardziej cenie utwory Australii, ale także z Białorusi i Rosji.

Kacper Kuca

Nazywam się Kacper, mam 16 lat. Słucham, wszystko co wpadnie mi w ucho. Od polskiej sceny muzycznej nawet do zagranicznego modern rock’a. Interesuję się fotografią oraz hobbistycznie uprawiam siatkówkę czy jazdę na rowerze.