Nasza reprezentantka z Mińska, a zarazem jedyna zwyciężczyni Eurowizji Junior właśnie wydała nowy singiel “Dobrze jest, jak jest”, który promuje debiutancki album, którego premiera odbędzie się już w piątek 07.06.2019. Jednym z twórców tej piosenki jest Cutfather, który wyprodukował piosenki dla takich gwiazd jak Katy Perry, Liam Payne, Sigala, czy Kylie Minogue. Warto wspomnieć, że odpowiadał on również za “Anyone I Want To Be”.

“Dobrze jest, jak jest” opowiada o nieszczęśliwej miłości dwojga ludzi, którzy próbują o sobie zapomnieć. Sama Roksana w programie „Dzień Dobry TVN” powiedziała:

Każdy ma w swoim życiu taką osobę, od której chce się odciąć i są to toksyczne relacje. Nie warto po prostu w takie coś się angażować. Trzeba w pewnym momencie powiedzieć „stop”. „Dobrze jest, jak jest” wcale nie musi odnosić się do relacji damsko-męskich, każdy może odnaleźć w niej swoje znaczenie, na przykład komentarz do toksycznej relacji przyjacielskiej

Na płycie Roksany znajdą się takie utwory jak:

1. Anyone I Want To Be
2. Żyj
3. Bunt
4. Gra
5. Nie zmienisz mnie
6. Obiecuję
7. Lay Low
8. Potrafisz
9. Dobrze jest, jak jest
10. Że to nie to
11. Nie zmienisz mnie ft. Daniel Yastremski
12. Żyj (Akustycznie)
13. Demony / Nowy dzień

 

Roksana niedługo wystąpi na legendarnym już Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2019, gdzie zaśpiewa “Anyone I Want To Be” – prawdopodobnie w wersji akustycznej.

 

Przypomnijmy, że to właśnie dzięki zwycięstwu Roksany w tym roku Eurowizja Junior odbędzie się w Polsce, w Gliwicach – już 24 listopada!

 

Źródło: Empik.com, radiozet.pl,

Dodaj komentarz